Uchwyt na narty

Jeśli zdecydujesz się przewozić narty i deski na dachu samochodu, będziesz przywiązywał mniejszą wagę do bezpieczeństwa. Przewożąc je wewnątrz samochodu po kilku dniach w trasie napotkasz kilka problemów. Załadunek i rozładunek nart do i z bagażnika jest bardzo trudny i niewygodny. Możemy jednak poprawić tę sytuację, montując na swoim samochodzie uchwyt na narty

Dobrze opracowany bagażnik na narty to idealny ładunek. Powinien być stabilny, wytrzymały na trudne górskie drogi, uniwersalny i łatwy w montażu. Powinien mieć możliwość regulacji do różnych rozmiarów desek i nart. Jeśli szukasz dobrego, zwróć uwagę na następujące aspekty: materiał, dodatkowe funkcje, stabilność. Zwróć uwagę na składany stojak na narty. Bądź pewien, że będzie on solidnie trzymał narty nawet na nierównym terenie.

Przewożenie nart na dachu nie jest łatwe. Hak stanowiący mocowanie do bagażnika narciarskiego pozwala na przewożenie sprzętu narciarskiego w pionie, bez żadnych modyfikacji pojazdu, zapewniając, że narty lub snowboard znajdują się na poziomie tylnej klapy i mogą być bez problemu przewożone.

Magnetyczny uchwyt na narty pozwoli Ci przewieźć parę nart na dachu. Dołączone paski wykonane są ze stali nierdzewnej i posiadają specjalną powłokę, która zapobiega korozji metalowych elementów nart przy długotrwałym kontakcie z nimi. Uchwyty magnetyczne pozwolą Ci na przewożenie maksymalnie dwóch par nart bez konieczności poświęcania czasu na ich mocowanie na bagażniku samochodowym.

Klasyczne uchwyty na narty mocuje się do poprzeczek bagażników i boxów. Dzięki konstrukcji uchwytów, nie ma znaczenia jak bardzo obciążony jest uchwyt – tak długo, jak jest on prawidłowo dokręcony, sprzęt pozostanie na swoim miejscu bezpiecznie i pewnie. Sam uchwyt narciarski składa się z aluminiowych łuków i podkładek ochronnych, które niezawodnie chronią oddzielają narty i snowboardy od warstwy dachu.

Thanks for Reading

Enjoyed this post? Share it with your networks.