Oferujemy druk kolorowych materiałów, które są doskonałą formą prezentacji firmy lub jej wyrobów. Ulotki drukowane są w pełnym obustronnym kolorze, na wysokiej jakości papierze, co pozwala na przedstawienie oferty łącznie ze zdjęciami i tekstami, bez żadnych ograniczeń kolorystycznych.

Ulotki, plakaty, wizytówki, foldery to najszybsza forma reklamy bezpośredniej, która w połączeniu z kolportażem pozwala szybko i skutecznie dotrzeć do ogromnej rzeszy potencjalnych klientów.

Wykonujemy druk w różnych formatach i ilościach. Od wielkonakładowych zleceń po pojedyncze sztuki. Nasze wizytówki mają znakomitą jakość. Budują prestiż i wiarygodność firmy. Są estetycznie wykonane, przejrzyste i atrakcyjne wizualnie.

Na zamówienie klientów biznesowych ze Świebodzina wykonaliśmy wiele prostych w formie, ale eleganckich wizytówek prezentujących logotyp i dane kontaktowe firmy. Możemy się również pochwalić bardziej kreatywnymi pod względem graficznym projektami.

Klienci mogą nam zlecić przygotowanie również klasycznej papierowej wizytówki. Istnieje także możliwość zamówienia druku na aluminium. W kwestii jakości nie pozostawiamy wyboru - zawsze jest na jednakowo wysokim poziomie. Format, rodzaj papieru i wydruku uzależniamy od preferencji klienta.

Obszarem naszego działania jest Świebodzin, gdyż tam znajduje się siedziba firmy, ale druk wizytówek i ulotek mogą zamówić przedsiębiorcy z całego kraju, w tym z Krosna Odrzańskiego. Posiadamy zaplecze, dzięki któremu jesteśmy w stanie podołać nawet bardzo rozległym realizacjom.

 

Zapraszamy do składania zapytań, oraz do naszego sklepu internetowego www.shop.rekart.pl.

Poniżej kilka z naszych ostatnich realizacji. 

Skontaktuj się z nami

Czekamy na Państwa projekty! Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby omówić projekt w szczegółach i dokonać darmowej wyceny .

Kontakt