Tablice, szyldy, to bardzo szeroka gama produktu którego nie sposób jednoznacznie opisać.

Tablice reklamowe to forma reklamy bardzo często wykorzystywana do informacji wielkogabarytowej, np przy drogach, parkingach.

Powierzchnia reklamowa zarówno tablic, szyldów czy też totemów, potykaczy, koziołków, może być wykonana z folii ploterowej jak i drukowanej. W zależności od wielkości wykonujemy konstrukcję w formie spawanej, skręcanej.

Tablice, szyldy, wykonujemy m.in z materiałów typu:

  • blacha ocynk
  • blacha aluminiowa
  • PCV
  • dibond
  • plabond
  • plexi
  • poliwęglan

 

Szyldy podświetlane, tablice reklamowe

Tak jak ciekawa, atrakcyjnie wykonana reklama może w znacznym stopniu podnieść zainteresowanie ofertą firmy i przysporzyć jej nowych klientów, tak wykonane w sposób nieestetyczny i mało atrakcyjny produkty reklamowe mogą odnieść zupełnie odwrotny efekt. W naszej firmie dbamy o to, aby każda realizacja tworzona dla klienta, spełniała najwyższe standardy merytoryczne i wizualne, zdając sobie sprawę, że tylko w ten sposób jesteśmy w stanie stworzyć identyfikację wizualną, która przyciąga i pozytywnie wpływa na odbiór firmy. Tworzone przez nas szyldy i tablice reklamowe, to gwarancja najwyższej jakości pod każdym względem. Znajdujące się w naszej ofercie szyldy podświetlane zapewniają skuteczność reklamy o każdej porze dnia i nocy i posiadają wszystkie niezbędne cechy, jakimi powinny charakteryzować się nowoczesne szyldy reklamowe.

Szyldy reklamowe

Wielu klientów nie zdaje sobie sprawy z faktu, że szyld reklamowy to znacznie więcej niż tylko wskazanie kierunku lub oznaczenie lokalizacji siedziby firmy, biura itp. Dostarczamy im tej wiedzy, projektując dla nich profesjonalne szyldy i tablice reklamowe, by mogli oni w jeszcze większym stopniu optymalizować korzyści, jakie płyną z profesjonalnie wykonanej reklamy zewnętrznej.

Zapraszamy do składania zapytań, oraz do naszego sklepu internetowego www.shop.rekart.pl.

Poniżej kilka z naszych ostatnich realizacji. 

Skontaktuj się z nami

Czekamy na Państwa projekty! Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby omówić projekt w szczegółach i dokonać darmowej wyceny .

Kontakt