Jesteśmy producentem nowoczesnych systemów rozwijanych typu roll up. Są to elementy niezwykle efektowne i doskonale widoczne. Ciekawy styl, ergonomiczność, a jednocześnie gwarancja oszczędności, z uwagi na lekkość i nieskomplikowaną konstrukcję. To atuty, dzięki którym zyskują one coraz większą popularność. Takie systemy nie tylko sprawdzają się na targach i konferencjach branżowych, ale również jako stały element wystroju sklepów i stoisk w centrach handlowych.

Każdy wykonany roll up jest stabilny, wygodny i prosty w obsłudze. Ma mocny, ale lekki szkielet, dzięki czemu nie ma ryzyka, że ulegną zniszczeniu podczas transportu.

Wyprodukowaliśmy wiele roll upów za zamówienie klientów z Zielonej Góry. Począwszy od systemów o prostej konstrukcji, aż po bardziej skomplikowane realizacje. Na życzenie jesteśmy w stanie wykonać stojaki reklamowe dowolnej wielkości.

Produkujemy także potykacze, koziołki wystawiennicze z różnych materiałów typu: PCV, blacha, aluminium. Jest to mała forma reklamy którą warto umieścić przed własnym sklepem, biurem. Dzięki lekkiej i prostej konstrukcji można ją śmiało przenosić w różne potrzebne miejsca. Wysokiej jakości wydruk stosowany na potykaczach pozwala w prosty sposób nakierować klienta do swojego biura, sklepu.

 

 

Zapraszamy do składania zapytań, oraz do naszego sklepu internetowego www.shop.rekart.pl.

Poniżej kilka z naszych ostatnich realizacji. 

Skontaktuj się z nami

Czekamy na Państwa projekty! Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby omówić projekt w szczegółach i dokonać darmowej wyceny .

Kontakt