Mając na uwadze współczesne trendy na rynku reklamowym oraz dostępne możliwości technologiczne, agencja reklamowa RekArt.pl oferuje swoim klientom z Zielonej Góry profesjonalne rozwiązania w kwestii reklamy zewnętrznej. Przygotowaliśmy dla ciebie ofertę, godną renomowanej firmy, idealnie oddającą aspiracje oraz zamierzenia współczesnego przedsiębiorcy. Na życzenie klienta projektujemy, tworzymy i dostarczamy najwyższej klasy materiały z zakresu reklamy zewnętrznej, takie jak: kasetony, litery 3D, szyldy czy tablice informacyjne, a także profesjonalne, spełniające wszelkie standardy materiały poligraficzne: plakaty, ulotki, wizytówki i szły szereg innych, niezbędnych artykułów promocyjnych. Z nami każda kampania sprzedażowa lub promocyjna zyska na atrakcyjności i pomoże zwiększyć realne zainteresowanie ofertą twojej firmy. Jeśli obszarem, na którym prowadzisz swoją działalność jest miasto Zielona Góra, powierz nam kwestie identyfikacji wizualnej i reklamy – gwarantujemy sukces w atrakcyjnej cenie.

Reklama w Zielonej Górze

Na życzenie naszych klientów wykonujemy zarówno standardowe, jak i nieszablonowe rozwiązania w zakresie reklamy i promocji. Dysponujemy własną drukarnią, co pozwala nam dostarczyć inspirujące materiały reklamowe w atrakcyjnych cenach – bez pośredników! Oferujemy wyłącznie artykuły reklamowe najwyższej jakości – od banerów poprzez rollupy, aż po koszulki z logo twojej firmy. Wiemy, jak powinna wyglądać profesjonalnie wykonana reklama, dlatego nasza oferta adresowana do klientów z Zielonej Góry cieszy się tak wielką popularnością.

Poniżej kilka zdjęć z naszych ostatnich realizacji.

Skontaktuj się z nami

Czekamy na Państwa projekty! Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby omówić projekt w szczegółach i dokonać darmowej wyceny .

Kontakt