Szczególnie atrakcyjną i tanią formą reklamy zewnętrznej jest reklama przestrzenna 3D wykonana ze styroduru. Styrodur to pianka poliestrowa odporna na warunki atmosferyczne, niezwykle lekka i wytrzymała.

Posiadany przez nas ploter termiczny pozwala na wycięcie bardzo skomplikowanych kształtów i liter. Poszczególne elementy reklamy ze styroduru wg życzenia malujemy na kolory wybrane z palety RAL. Dla uatrakcyjnienia i podniesienia walorów estetycznych tej reklamy wizualnej, całość można pokryć licem z kolorowej plexi.

Oferujemy wykonanie dowolnej wielkości liter, logotypów przestrzennych na gotowo lub w postaci do dalszej samodzielnej obróbki.

Najlepsza reklama

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że tylko ten, kto wyróżni się z tłumu, jest w stanie zostać zauważony i odnieść sukces. Mając na uwadze ten oczywisty fakt, stwarzamy naszym klientom z Zielonej Góry możliwość kreatywnej reklamy przestrzennej, wykonywanej w technologii 3D, która w wielkim stopniu angażuje uwagę potencjalnych odbiorców, którzy mogą w łatwy sposób zamienić się w realnych klientów. Aby tak się stało, zapewniamy profesjonalne rozwiązania z zakresu reklamy przestrzennej. Oferowana przez nas reklama pozwala na stworzenie jedynej w swoim rodzaju identyfikacji wizualnej produktu lub marki, dzięki czemu mogą być Państwo absolutnie pewni, że korzystanie z proponowanych przez nas rozwiązań to gwarancja kreatywnej, wykonanej z najwyższą starannością i precyzją reklamy.

Zapraszamy do składania zapytań, oraz do naszego sklepu internetowego www.shop.rekart.pl.

Poniżej kilka z naszych ostatnich realizacji. 

Skontaktuj się z nami

Czekamy na Państwa projekty! Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby omówić projekt w szczegółach i dokonać darmowej wyceny .

Kontakt