Zdjęcie na płótnie Canvas

W naszym sklepie znajdziecie Państwo 28 miliony fenomenalnych zdjęć, które ożywią Twoje ściany i nadadzą im niepowtarzalny charakter.

Zdjęcia drukowane są na wysokiej jakości płótnie Canvas, ręcznie naciągane na drewnianą ramę „blejtram” o grubosci 2 cm lub 4 cm z systemem naciągu płótna. Obrazy mają błyszczące wykończenie i charakteryzują się wysoko nasyconymi kolorami. Są odporne na warunki atmosferyczne, można je wycierać za pomocą zwilżonej ściereczki. Obrazy posiadają zadrukowane boki, dzięki czemu nie wymagają obramowania i są gotowe do zawieszenia.
Oferujemy obrazy jednoczęściowe, dwuczęściowe, trzyczęściowe, czteroczęściowe, pięcioczęściowe.

Obraz z Twojego zdjęcia to najbardziej osobiste dzieło sztuki na ścianie! Nic nie jest ładniejsze niż najlepsze, najpiękniejsze własne zdjęcie powieszone na ścianie. Piękny i wyjątkowy obraz na długo pozostanie w pamięci! Tworzenie własnych obrazów jest bardzo łatwe z naszym przyjaznym dla użytkownika edytorem zdjęć. Twój obraz zostanie wydrukowany na prawdziwym płótnie Canvas i profesjonalnie naciągnięty na mocną sosnową ramę.

Prezent? - Zaskocz swojego partnera, rodzinę lub przyjaciół unikalnym zdjęciem na płótnie!

 

Zapraszamy do składania zapytań, oraz do naszego sklepu internetowego www.shop.rekart.pl.

Poniżej kilka z naszych ostatnich realizacji. 

Skontaktuj się z nami

Czekamy na Państwa projekty! Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby omówić projekt w szczegółach i dokonać darmowej wyceny .

Kontakt