Litery blokowe LED są jedną z najbardziej wyróżniających się i widocznych form identyfikacji zewnętrznej firmy. Doskonale spełniają rolę kierunkową, prowadząc do Twojej firmy, zarówno w dzień jak i w nocy. Wykonane z materiałów plexi, aluminium, PCV najwyższej jakości. Montowane wewnątrz moduły LED posiadają wysoką jakość, co prowadzi do sporych oszczędności w zużyciu prądu.

Zazwyczaj z liter blokowych tworzy się nazwę firmy, oraz np. jej znak graficzny "logo". Litery blokowe przestrzenne wykonywane są na indywidualne zamówienie wg dostarczonych wytycznych i projektów.

Można wyróżnić dwa typy wykonania liter tj.

  • litery blokowe z bokiem z taśmy aluminiowej
  • litery blokowe wykonane całkowicie z plexi

 

Litery przestrzenne – dlaczego warto z nich skorzystać?

Na życzenie naszych klientów z Zielonej Góry, Świebodzina i okolic projektujemy, tworzymy i dostarczamy profesjonalne litery przestrzenne podświetlane, które doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba silnego zwrócenia uwagi na firmę i jej siedzibę. Zapewniamy najwyższe standardy wykonania liter 3D, tworzonych w sposób, który zapewnia ich wieloletnią przydatność. Mając na uwadze prestiż Państwa firmy, jesteśmy w stanie zaproponować nowoczesne rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w reklamie zewnętrznej. Produkowane przez nas litery przestrzenne, litery blokowe LED i inne typy liter zewnętrznych to gwarancja wysokiej jakości i kreatywnej reklamy, bez względu na to, w jakiej branży działa Państwa przedsiębiorstwo. Uwzględniając coraz to nowsze trendy i potrzeby klientów, nieustannie poszerzamy nasze możliwości, oferując naszym klientom zaawansowane technologicznie rozwiązania, które sprawiają, że litery przestrzenne
stają się czymś więcej niż jedynie formą prezentacji nazwy firmy. To, jak wyglądają i jak się prezentują, ma
ogromny wpływ na odbiór marki i oferowanych przez nią usług i produktów. Warto zadbać o profesjonalną
identyfikację wizualną, wybierając nowoczesne litery 3D.

Zapraszamy do składania zapytań, oraz do naszego sklepu internetowego www.shop.rekart.pl.

Poniżej kilka z naszych ostatnich realizacji. 


Skontaktuj się z nami

Czekamy na Państwa projekty! Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby omówić projekt w szczegółach i dokonać darmowej wyceny .

Kontakt