Wykonujemy wszelkiego rodzaju konstrukcje reklamowe przeznaczone do montażu zewnętrznego jak i wewnętrznego reklam, m.in

  • kasetonów reklamowych
  • liter blokowych LED
  • tablic, szyldów
  • pod indywidualne i jednostkowe reklamy

 

Montaż kasetonów

Po wykonaniu jakiejkolwiek konstrukcji reklamowej, jak i samej reklamy, należy ją zamontować. Tym również się zajmujemy, i to w różnej formie, tj.: montaż reklam w ziemi, na ścianach, dachach itp. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie montażu reklamy zewnętrznej, zgodnie ze standardami oraz wymaganiami technologicznymi. Nasza oferta spełnia więc wszystkie niezbędne wymogi, by uznać ją za całkowicie kompleksową. Dzięki temu, nasi klienci mogą skupić się na swoich bieżących sprawach, wszystkie kwestie związane z montażem i dostarczeniem kasetonów oraz reklamy zewnętrznej, pozostawiając nam. Zadbamy o to, by montaż kasetonów reklamowych odbył się w sposób profesjonalny, estetyczny i sprawny. Oferujemy solidne rozwiązania, dzięki którym dostarczone i zamontowane przez nas kasetony reklamowe będą sprawowały się doskonale przez długie lata, spełniając powierzone im zadanie. Zajmujemy się montażem kasetonów na każdej powierzchni, dzięki czemu podczas pracy nie zaskoczy nas nic. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz profesjonalne akcesoria, umożliwiające montaż kasetonów na elewacji, murze oraz innych rodzajach struktury. Usługi montażowe wykonujemy w sposób bezpieczny i całkowicie profesjonalny.

Zapraszamy do składania zapytań, oraz do naszego sklepu internetowego www.shop.rekart.pl.

Poniżej kilka z naszych ostatnich realizacji. 

Skontaktuj się z nami

Czekamy na Państwa projekty! Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby omówić projekt w szczegółach i dokonać darmowej wyceny .

Kontakt