Zajmujemy się pełną obsługą graficzną eventów. Jesteśmy w stanie wykonać projekt i zrealizować niemal każdą atrakcję oraz gadżet podnoszący atrakcyjność wydarzeń kulturalnych, sportowych, dziecięcych balów, pikników rodzinnych, firmowych imprez integracyjnych, wieczorów kawalerskich i panieńskich, a także na baby shower i inne okazje.

Naszą specjalnością są wszelkiego rodzaju symulatory, a także fotobudki, napisy/litery żarówkowe. Oklejamy urządzenia do gier i zabaw, nadajemy nowe życie zużytym sprzętom. Jesteśmy otwarci na propozycje. Szukamy nowych rozwiązań i staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom klienta. Współpracujemy z firmami, które zajmują się organizacją imprez zamkniętych i plenerowych. Wysoka jakość (nie tworzymy jednorazówek), profesjonalne podejście do każdej realizacji i rozsądne ceny to nasze motto, zauważalne szczególnie przy oprawie eventów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz pełną ofertą.

 

 

Zapraszamy do składania zapytań.

Poniżej kilka z naszych ostatnich realizacji.

 

 

Skontaktuj się z nami

Czekamy na Państwa projekty! Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby omówić projekt w szczegółach i dokonać darmowej wyceny .

Kontakt