Banery reklamowe to jedna z najpopularniejszych, oraz najtańszych form reklamy wizualnej. Ze względu na swoją niską cenę banery reklamowe są chętnie zamawiane przy okazji sponsorowanych imprez sportowych czy atrystycznych. Niska cena produkcji pozwala również na wykorzystanie banera reklamowego jako czasową informację o firmie.

Nasza firma wykonuje dwa kilka typów banerów:

  • drukowane
  • klejone folią banerową
  • plandeki reklamowe klejone folią banerową
  • zgrzewanie
  • oczkowanie

 

Baner reklamowy – dlaczego warto

Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny, trudno o lepszą alternatywę niż baner reklamowy. Jego wielką zaletą jest to, że doskonale sprawdzi się nawet tam, gdzie na reklamę jest niewiele miejsca. Różne rozmiary reklam oferowane przez naszą firmę, to gwarancja skutecznej, w pełni profesjonalnej reklamy, bez względu na to, gdzie zostaną zamontowane. Kolejna zaleta baneru reklamowego, to jego mobilność - konstrukcja umożliwia przenoszenie i montowanie w różnych lokalizacjach. Możliwość wielokrotnego wykorzystania banerów reklamowych w znacznym stopniu pozwala ograniczyć wydatki ponoszone na reklamę. Baner jest niezastąpiony podczas wydarzeń wyjazdowych, takich jak targi czy wystawy oraz przedsięwzięć organizowanych w terenie (festyny, imprezy, koncerty).

Zapraszamy do składania zapytań, oraz do naszego sklepu internetowego www.shop.rekart.pl.

Poniżej kilka z naszych ostatnich realizacji. 

Skontaktuj się z nami

Czekamy na Państwa projekty! Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby omówić projekt w szczegółach i dokonać darmowej wyceny .

Kontakt